ART / Lithographs / Litograph in colors 13803445
nr 1380 3445
LITOGRAPH IN COLORS
A Wallin. Signerad, numbered 43/90, dated 2008. Motivet: 41x58 cm, yttermått inklusive ram: 63x83 cm,
A Wallin. Signerad, numrerad 43/90, daterad 2008. Motivet: 41x58 cm, yttermått inklusive ram: 63x83 cm
600
SEK 500
Monday February 22 2021
at 19:42:18
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Robot)
450 kr